درباره اکسیر کنسرت

مؤسسه فرهنگی، هنری و تبلیغاتی اکسیر نوین با مدیریت عاملی آقای محمد رضا خانزاده در سال 1380 تاسیس گردیده و با گردآوری جمعی از زبده ترین کارشناسان شروع به ارائه خدمات به هم میهنان عزیز نموده است. سابقه درخشان فعالیت در تمامی زمینه های تبلیغاتی از جمله مشاوره استراتژیک و راهبری کمپین های تبلیغاتی، برگزاری همایش های تخصصی و جشنواره های گوناگون و ... بخشی از موفقیت های این مجموعه به شمار می رود که آن را با رضایتمندی و وفاداری مشتریان در طی این سالها می توان ارزیابی نمود.

مؤسسه اکسیر نوین قرن با رونق گرفتن صنعت موسیقی در کشور بعنوان یکی از پیشگامان این عرصه، قدم در مسیر نهاده و با اجرای برنامه های خاص، متنوع و بعضاً منحصر به فرد؛ هم اکنون بعنوان یکی از سازمان های برتر در زمینه برگزاری کنسرت ها و ارائه خدمات فرهنگی به هم میهنان عزیز شناخته شده و مورد وثوق اهالی هنر و مخاطبین قرار گرفته است.

امیدواریم که با استفاده از خدمات ارائه شده در این سامانه که دارای نشان نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت معدن و تجارت می‌باشد، لحظات شاد و پر از خاطره ای برای شما عزیزان فراهم آید.

پادکست اکسیر
LISTEN TO EXIR MUSIC NOW!