چهارشنبه 12 بهمن 1401

قوانین و مقررات

1- مجوزهای قانونی :

تمامی خدمات این سایت دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعالیت سایت نیز تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.


2- توافق خرید :

برای استفاده بهینه از خدمات این سامانه، مطالعه راهنمای خرید بلیت در صفحه اصلی سایت توصیه می گردد. آگاهی از چگونگی خرید اینترنتی نیز به عنوان پیش فرض و دانسته های کاربر اینترنتی تلقی شده و لذا باطلاع می رساند در حین خرید اینترنتی، هشدارها به منزله توافق فی مابین و جزء قوانین محسوب خواهد شد و از طرف سامانه اکسیر نوین به صورت غیر قابل تغییر و تجدید نظر می باشد.

تبصره: در موارد خاص سامانه اکسیر نوین می تواند نسبت به ابطال خرید مشتریان با صلاحدید و بصورت یکطرفه عمل نماید و این موارد با اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت.


3- عدم عودت وجه و کنسلی بلیت :

پس از مطالعه راهنمای خرید بلیت در صفحه اصلی سایت در انتخاب صندلی ها دقت نمایید. بلیت صادر شده به هیچ عنوان قابلیت کنسل شدن نداشته و عودت وجه پرداختی برای بلیت امکان پذیر نمی باشد.

تبصره: در مواردی که برگزاری کنسرت به دلیل وقوع شرایط غیر قابل پیش بینی و فورس ماژور و یا از طرف مسئولین امر لغو می گردد، وجه پرداختی مشتریان گرامی طی اطلاع رسانی و تایید مجدد اطلاعات ورودی خریدار در سایت و با ترتیب اولویت خرید، از طریق سامانه های بانکی به حساب خریداران محترم عودت داده خواهد شد.


4- استفاده از بلیط در زمان معین:

فروش بلیت برنامه ها در تاریخ معین شروع و به پایان خواهد رسید. بدیهی است در صورت عدم استفاده خریدار در زمان تعیین شده و درج گشته به روی بلیت، آن قطعه بلیت فاقد اعتبار خواهد بود.


5- صحت و دقت اطلاعات ورودی:

 خواهشمند است در طی فرآیند خرید دقت کافی را در درج صحیح اطلاعات مورد نیاز ( نام و نام خانوادگی، شماره همراه و جنسیت خریدار) به کار ببندید چرا که در هنگام بروز مشکل، اطلاعات مندرج ملاک عمل قرار می گیرد و فرض بر صحت اطلاعات وارد شده است. همچنین اکسیر نوین اطلاعات ثبت شده را اطلاعات مرتبط با مالک بلیت تلقی می نماید.

تبصره: در صورتی که تعداد صندلی های انتخابی بیش از یک باشد، لازم است مشخصات ثبت شده روی بلیت ها با مشخصات حداقل یک نفر از شرکت کنندگان مطابقت داشته باشد.

 همراه داشتن كارت ملی خریدار بلیت جهت مطابقت با مشخصات دارنده بلیت در هنگام ورود به محل اجرای برنامه الزامی می باشد.

 در صورت ارائه اطلاعات اشتباه هنگام خرید تلفنی و یا خرید اینترنتی مسئولیت عدم ارسال بلیت به عهده ی شخص ارائه دهنده ی اطلاعات اشتباه خواهد بود. هزینه های مرتبط برای ارسال بلیت توسط پیک و ... بر عهده خریدار است.

 پس از طی فرآیند خرید، اکسیر نوین اطلاعات دقیق و کامل بلیت خریداری شده را در اختیار خریدار قرار می دهد.

 بلیت صادر شده قابل انتقال به غیر نمی باشد.


6- نمایندگان فروش:

 وب سایت اکسیر کنسرت وابسته به مؤسسه فرهنگی، هنری و تبلیغاتی اکسیر نوین در حال حاضر هیچگونه شعبه و یا دفتر دیگری به غیر از اطلاعات ارائه شده در صفحه ی تماس با ما و لینک تاییدیه نماد اعتبار اکترونیکی خود ندارد. نمایندگان فروشی که از طریق همین وب سایت معرفی خواهند شد، تنها مجوز فروش بلیت برای برنامه های اعلام شده را خواهند داشت.

 نمایندگان فروش بلیت به صورت آزاد و دارای ثبت حقوقی مستقل می باشند و صرفاً در فروش بلیت با این سایت همکاری دارند و موارد اختلاف فی مابین مشتریان و گیشه های فروش از طریق مراجع قانونی حل و فصل خواهد شد.

 هیچکدام از نمایندگان فروش وکاربران حق واگذاری شناسه کاربری خود به فرد یا شرکت دیگر را ندارد. بدیهی است در صورت تخلف مسئولیت و عواقب آن بر عهده فرد و یا شرکت ثبت شده در سامانه می باشد.پادکست اکسیر
LISTEN TO EXIR MUSIC NOW!