ارکستر سمفونیک متفاوت تهران

سه شنبه 30 مهر 1398 ساعت 12:42

کنسرت ارکستر سمفونیک تهران در سال ٩٨ با ترکیب جدیدی از نوازندگان به رهبری مهمان منوچهر صهبایی رهبر ارکستر مطرح موسیقی کشورمان در تالار وحدت .

ارکستر سمفونیک تهران که سه شنبه شب سوم اردیبهشت ماه به رهبری منوچهر صهبایی مدیر هنری و رهبر ارکستر مجلسی ایران در تالار وحدت تهران برگزار شد، قطعاتی تازه و متفاوت تعدادی از آهنگسازان مطرح موسیقی کلاسیک را برای مخاطبان اجرا کرد.

وی پیشینه زیادی در رهبری ارکستر مجموعه‌های مختلف داخلی و خارجی داشته بین سال‌های ۸۶ تا ۹۰ در مقاطع مختلف یا به عنوان رهبر دائم یا به عنوان رهبر ارکستر سمفونیک تهران به فعالیت در این مجموعه دولتی مشغول بوده است. این هنرمند مطرح در سال‌های اخیر به عنوان مدیر هنری و رهبر دائم ارکستر مجلسی ایران فعالیت‌های موسیقایی خود را ادامه داده است.
کنسرت شب گذشته ارکستر سمفونیک تهران با حضور دو هنرمند نوجوان موسیقی با نام‌های آسمان اسماعیل‌زاده و پارمیدا سلطانی بود که به‌عنوان سولیست در ترکیب نوازندگان حضور داشتند. دیگر نکته جالب توجه کنسرت شب گذشته ارکستر سمفونیک تهران، ترکیب متفاوت و جدید نوازندگان بود که تعدادی از آن‌ها از هنرمندان تازه راه یافته به این مجموعه دولتی بعد از آزمون پرحاشیه سال گذشته بودند.

پادکست اکسیر
LISTEN TO EXIR MUSIC NOW!